Biblioteka - Publiczna Szkoła Podstawowa w Redle

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2019/2020

(kliknij w obrazek)

INFORMACJA!

Religia i wychowanie do życia w rodzinie nie mają statusu zajęć obowiązkowych, lecz dobrowolnych.
      W związku z tym uczniowie, którzy uczęszczali na religię w roku szkolnym 2018 /2019  powinni pozyskać podręczniki z księgarni internetowych lub odkupić od uczniów, którzy otrzymali promocję do następnej klasy.
      Natomiast uczniowie, którzy będą uczęszczali na zajęcia wychowania do życia w rodzinie, muszą kupić ćwiczenia w księgarniach internetowych, np. Wydawnictwa Rubikon.
        Wykaz ćwiczeń w klasach 4 - 8 szkoły podstawowej:

• Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie. Ćwiczenia dla klasy 4 szkoły podstawowej. Wydawnictwo  Rubikon.

• Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie. Ćwiczenia dla klasy 5 szkoły podstawowej. Wydawnictwo Rubikon.

• Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie. Ćwiczenia dla klasy 6 szkoły podstawowej. Wydawnictwo Rubikon.

• Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie. Ćwiczenia dla klasy 7 szkoły podstawowej. Wydawnictwo Rubikon.

• Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie. Ćwiczenia dla klasy 8 szkoły podstawowej. Wydawnictwo Rubikon.